У Калуші додалося понад 14 кілометрів водопровідних мереж

 • Згідно з інвестиційною програмою КП «Водотеплосервіс», яка була затверджена на початку минулого року, загальна протяжність водопровідних мереж у Калуші становила 171 км. За проектом аналогічної програми, яку планують розглянути на лютневій сесії, вона вже становить 185,65 кілометри.

  Загальна протяжність водогонів не змінилася і становить 105,6 кілометрів. А от протяжність вуличних мереж зросла з 45,7 до 54,21 км, внутрішньоквартальних мереж – з 19,7 до 25,84 км, інформують “Вікна”.

  Зокрема, минулого року в Калуші будували вуличні водогони у мікрорайонах приватної забудови. Однак, як йшлося цього четверга на засіданні депутатської комісії з питань власності, житлово-комунального господарства і екології, ефективність їхнього використання є низькою.

  Як зазначив керівник КП «Водотеплосервіс» Ігор Яковина, до одних водогонів підключилися 70-80% мешканців, до інших – всього 20%. Якщо 2016-17 роки були посушливими, то в минулому – було достатньо опадів. Відтак у криницях людей з’явилася вода. Тож, чимало споживачів використовують криничну воду, а центральне водопостачання для них є резервним.

  Нагадаємо, У селі Тяпче урочисто відкрили водопровід

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!