У Калуші директорів шкіл переведуть на строкові угоди

Сьогодні, 28 травня, на сесії Калуської міськради розглянули питання про припинення безстрокових трудових договорів та укладення строкових з керівниками закладів загальної середньої освіти.

Це питання включили до порядку денного, оскільки відповідно до нового закону «Про повну загальну середню освіту»  до 1 липня директорів шкіл, які перебувають на безстрокових трудових угодах, в обов’язковому порядку переводять на строкові трудові угоди на 6 років. А тих, які отримують пенсію за віком, – на 1 рік. Також керівник тепер може перебувати на посаді в одному закладі не більш як два терміни по 6 років поспіль, інформує Калуш ФМ.

Заступник міського голови Калуша Любов Максимович, яка доповідала з цього питання, просила депутатів надати дозвіл міському голові на припинення безстрокових угод з керівниками закладів освіти міста та укладення з ними з 1 липня строкових угод без проведення конкурсу.

Депутати проголосували за цей проєкт рішення. Тож на один рік контракти будуть укладені з директорами Калуських шкіл №3, 6 і 7, які вже отримують пенсію за віком, а з керівниками всіх інших закладів освіти міста – на 6 років.

По суті, новий закон ліквідує поширене в українському освітньому просторі явище «вічних директорів». 

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, скільки садків Прикарпаття почнуть працювати з 1 червня

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!