У Калуші хочуть навести лад на ринках

 • У Калуші спробують упорядкувати ринки міста. Про це владу просить мешканець міста, який надіслав у міську раду листа із детальним описом проблеми та проханням взятися за її вирішення.

  Чоловік акцентує на тому, що всі ринки міста перебувають у невпродякованому стані, люди торгують із землі та з місць, які не призначені для торгівлі. Самі ж ринки не належно загороджені, із заіржавілими прилавками та навісами, а територія довкола них — у болоті та воді, передають “Вікна”.

  Питання учора розглянули на засіданні депутатської комісії з питань будівництва та землеустрою. Начальник земельного відділу Калуської міської ради Володимир Мельник повідомив, що у місті, окрім муніципального, функціонують ще приватні ринки, впливу на які місцева влада фактично немає.

  Депутати, проте, погодилися, що ситуація на ринках міста потребує вирішення. Адже, скажімо, у районі “великого базару” на місцях, де мали би паркуватися авто, — продавці. Тим часом водії “окуповують” території довкола сусідніх будинків та самі дороги.

  Депутати вирішили, що на сесії пропонуватимуть утворити робочу групу для вивчення ситуації.

  До теми: Паркування, веломобілі, стихійна торгівля, вивіски: у Франківську розробили нові правила благоустрою

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!