У Калуші хочуть облаштувати оглядовий майданчик із видом на місто

 • Житель Калуша Ярослав Шевчук подав на конкурс «Громадського бюджету» проект «Оглядовий майданчик “Urban Kalush”». Він пропонує облаштувати площадку в мікрорайоні Височанка, з якого відкривається вид майже на все місто.

  Калушанин пропонує зробити оглядовий майданчик на території, яка знаходиться вище колишнього Калійного заводу, передає Калуш ФМ.

  Ярослав планує розпочати з проведення екологічної акції і прибирання цього місця. Потім, згідно плану автора проекту, потрібно провести земельні роботи та вирубати чагарники.

  Наступними кроками стане проведення робіт з укріплення помосту оглядового майданчика, обладнання майданчика огорожею й встановлення лавок та смітників.

  Також Ярослав Шевчук хоче розмістити поряд з оглядовою зоною інформаційний щит та облаштувати тут пішохідну та фотозони.

  Ярослав очікує, що результатами його проекту будуть новий туристичний маршрут та зона відпочинку. Також це дозволить вирішити проблему стихійного звалища, яке зараз знаходиться на місці потенційного оглядового майданчика.

  Загальна вартість робіт, за підрахунками калушанина, складе 391 тисячу 988 грн.

  Ознайомитися з проектом та його витратною частиною можна на сторінці проекту «Оглядовий майданчик “Urban Kalush”».

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!