У Калуші засудили чоловіка, бо він без дозволу поліції змінив місце проживання

 • Чоловік переїхав жити до села у Перегінській громаді.

  Калуський міськрайонний суд розглядав кримінальну справу щодо чоловіка, який порушив правила адміністративного нагляду – самовільно залишив місце проживання для ухилення від адміністративного нагляду.

  Про це пише “Галицький кореспондент”, посилаючись на Калуський міськрайонний суд.

  Ухвалою суду обвинуваченому, який звільнився з місць позбавлення волі, встановили адміністративний нагляд строком на 1 рік з обмеженнями: заборони виходу із дому, де проживає з 22 год. 00 хв. до 06 год. 00 хв., заборони виїзду в особистих справах за межі Калуша, без відома та дозволу Калуського відділу поліції та ін.

  Однак чоловік, попри обмеження поїхав до Тернопільської області. Згодом приїхав у село Перегінської громади, де став мешкати, не повідомивши про зміну місця свого проживання територіальний підрозділ поліції.

  У травні 2023 року підозрюваний та прокурор Калуської окружної прокуратури уклали угоду про визнання винуватості. Сторони погодили покарання, яке повинен понести обвинувачений.

 • Під час розгляду справи судом встановили, що порушень прав, свобод чи інтересів сторін або інших осіб немає, затвердження цієї угоди не суперечить інтересам суспільства, тому вона підлягає затвердженню.

  Таким чином обвинуваченому призначили узгоджене сторонами покарання – 2 місяці арешту.

  Нагадаємо, у Бурштині затримали чоловіка, який незаконно ловив рибу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!