Суд завершив розгляд кримінальної справи про обвинувачення чоловіка, який таємно викрав чуже майно (крадіжка), в умовах воєнного стану, тобто вчинив кримінальне правопорушення (злочин), передбачений ч. 4 ст. 185 КК України.
Згідно з матеріалами справи обвинувачений прийшов в торговий центр в м. Калуш. Знаходячись у торговому залі відділу техніки та скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, таємно викрав з торгового стелажу навушники. Вкладиші марки «JBL Wave 300 TWS», вартістю 1 175,00 грн, які знаходились у сейфері.
Із викраденим майном чоловік направився у відділ з інструментами і, взявши в руки ручні кусачки, пошкодив сейфер і витягнув коробку з навушниками. Далі запхав навушники під свою кофту та покинув приміщення торгового центру, не розрахувавшись за товар.
В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся за вчинене.
Прокурор у судовому засіданні просила визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, та призначити йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнити його від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, з іспитовим строком на 2 роки, поклавши на нього обов`язки відповідно до ч.1 ст. 76 КК України.
Представник потерпілого погодилася із думкою прокурора.
Суд дослідив матеріали справи та дійшов до висновку про можливість виправлення і перевиховання чоловіка без ізоляції від суспільства, тому призначив йому покарання у виді позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням.
Таким чином суд призначив покарання чоловіку у вигляді 5 років позбавлення волі. Одночасно звільнив його від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком на 1 рік.
Я недостатньо роблю. Хтось робить більше, ніж я. Та що я там допомагаю, це мало. Мій чоловік не воює і я відчуваю себе винною. Те, що я роблю – це ніщо в порівнянні з тим, що роблять інші. Скільки таких та схожих фраз мені доводиться чути й читати від людей, які допомагають військовим. Та коли
Здається, до Івано-Франківська поволі наближається відчуття Різдва. Бо ходиш між отими вогниками, штучними гілками, величезними псевдопряничними чоловічками і не розумієш, чому оте все має викликати у тебе відчуття радости та магії Різдва. У часи війни воно все швидше викликає роздратування і нерозуміння: нащо? Але добре, що є митці, які знають і відчувають, що справжнє Різдво
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного