У Калуші на Алеї Героїв через крадіжку квітів встановили камеру відеоспостереження

 • Неодноразово до Калуської міської надходили скарги від родин полеглих захисників про те, що на Алеї Героїв часто трапляються крадіжки квітів.

  Про це на своїй сторінці повідомив мер міста Андрій Найда.

  Очільник Калуша сказав, що такі речі не вкладаються в голові. Проте, знаючи про ймовірність таких випадків, вирішили встановити ще одну камеру відеоспостереження. 

  “Я звертаюся до сумління кожного, хто виношує злий намір – висмикнути бодай одну квітку – зупиніться! Бо дуже прикро усвідомлювати, що серед нас є люди, які можуть робити такі вчинки”, – наголосив Андрій Найда. 

  Також міський голова Калуша додав, що Алея Героїв для всіх повинна бути особливим місцем, куди треба приходити із шаною та вдячністю, і в жодному разі не з поганими намірами.

 • “Наші Герої віддали свої життя за те, щоб ми з вами могли жити у вільній країні. Полеглі Захисники заплатили за це найвищу ціну. Їх родини опинилися в найгіршій ситуації з усіх можливих – втратили рідних. Хіба тут є місце таким нахабним діям як красти квіти? Ті букети своїми тремтячими руками, зі сльозами на очах, поряд із зображеннями своїх чоловіків, синів, татусів, братів, друзів ставили рідні та близькі Героїв. Ці люди знаходять в собі сили, після такої страшної втрати, жити далі, цінуючи кожен спогад”, – підкреслив Андрій Найда.

  До теми: У Криму заарештували уродженку Івано-Франківська за “дискредитацію армії Росії”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!