У Калуші на ліквідацію наслідків негоди з міського бюджету виділили майже 200 тисяч гривень

Сьогодні, 13 червня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Калуської міської ради. Виконком прийняв рішення про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету.

Як зазначив начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський, рішення відповідає урядовій постанові про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету, повідомляють “Вікна”.

За наслідками надзвичайної ситуації місцевого рівня 20-21 травня складено дефектні акти та кошториси відновлювальних робіт. Надзвичайна ситуація у Калуші пов’язана з дуже сильним дощем, кількість опадів 50 мм і більше, тривалістю 12 годин і менше.

Загалом із резервного фонду міського бюджету виділили 199 тис. гривень. Цього року резервний фонд міста становить 300 тис. гривень. Кошти з нього можна використовувати виключно на ліквідацію класифікованих надзвичайних ситуацій.

Востаннє кошти з резервного фонду міського бюджету виділяли ще у січні 2015 року. Тоді сильний вітер зірвав покрівлю над однією з квартир одноповерхового будинку на шість квартир.

Нагадаємо, Наслідки стихії: на ремонт дамб Прикарпаття потрібно понад 60 мільйонів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!