У Калуші на місці колишнього кінотеатру хочуть спорудити найвищий будинок міста

 • 17 вересня калушанин Владислав Ящишин на офіційному сайті Калуської міської ради зареєстрував петицію «Надати дозвіл власнику ТзОВ «Відродження-2011» на будівництво висотки».

   Владислав Ящишин на офіційному сайті Калуської міської ради зареєстрував петицію «Надати дозвіл власнику ТзОВ «Відродження-2011» на будівництво висотки», передають “Вікна”.

  «Дозвольте привести декілька переконливих аргументів і можливо це надихне вас, шановні депутати на правильне рішення – надати дозвіл власнику ТзОВ «Відродження-2011» на будівництво висотки на місці колишнього кінотеатру «Відродження».

  1. Чому закрився кінотеатр «Відродження»? 
  На жаль мені не вдалось знайти відповідь на це запитання в інтернеті. Проте логіка підказує – якщо щось закривається, отже це не несе комерційної цінності. І це дав чітко зрозуміти Вячеслав Кредісов, коли сказав що цей проект немає економічної вигоди. За його підрахунками вкладені 5 млн. євро будуть повертатися 100-150 років. Це потрібно зрозуміти і визнати – жоден інвестор при здоровому глузді не вкладе гроші в такий малоперспективний проект.

  2. Це замала територія. 
  Наскільки я зрозумів, теперішня будівля «Відродження» при її повному рекоструюванні зможе вміщувати всього 1 кінотеатр. Тобто однозначно її потрібно розширювати до 4-5 залів мінімум. Як це робиться по цивілізованим стандартам. Але потрібно зрозуміти, що вся площа перед цим кінотеатром буде забудована цими залами. Бо там немає місця, там немає куди будувати ці зали! І це буде виглядати не естетично. Уявіть великі металеві коробки в центрі міста….. Це повинна бути вільна територія, бо це центр.

  3. Перший хмарочос міста. 
  Якщо не помиляюся, це буде найвища будівля в місті – 14 поверхів. Хмарочос “Відродження”. Це ж круто 🙂 Нарешті у нас, як і в усіх багатих і успішних містах буде свій хмарочос.

  Калушанин зазначив, що натомість депутати вбачають в цьому проблему, мовляв: це центр міста, де немає таких високих будівель.

  Ну добре, давайте менше, пропонуйте. Але особисто я не бачу в цьому проблеми. Якщо таких високих будівель там немає, це не означає, що дійсно є якісь нормативи будівництва в обмеженні поверхів в центрі міста. Просто ніхто ще не будував такого. “

  Автор петиції пише:

  “Якщо хтось думає, що я син, чи близький родич власника ТзОВ «Відродження-2011». То ви помиляєтесь. Я взагалі не знаю хто це, як і мене пан Кредісов. Але я бачу проблему яка мене турбує, як мешканця міста Калуша. І я бачу рішення цій проблемі. Воно таке просте – дозвіл».

  Нагадаємо, у серпні калушани підтримали одразу дві петиції щодо «Відродження»: проти надання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки та будівництва на місці кінотеатру багатоповерхівки і з вимогою повернути «Відродження» у власність громади. Міська рада дослухалася до побажань громади. Депутати відмовили власникам кінотеатру у дозволі на зміну цільового призначення землі і анонсували звернення щодо повернення споруди і землі місту.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!