У Калуші не реалізують один з проєктів-переможців Бюджету участі

Нещодавно Калуська міська рада внесла зміни до програми капітального ремонту та утримання об’єктів благоустрою і дорожньо-мостового господарства на 2020 рік. Обсяг фінансування цієї програми становив понад 67,7 млн гривень, міська рада його зменшила на 5,6 млн гривень – до майже 62,2 млн гривень.

Як йшлося на сесії, причина зменшення фінансування програми – економія внаслідок успішних тендерів. Проте, судячи з опублікованого рішення, причина – не лише в цьому, пишуть “Вікна”. 

Так, на таку статтю видатків як послуги з ремонту та відновлення об’єктів благоустрою відповідно до договірних зобов’язань фінансування зменшили на 4,3 млн гривень. Це була економія на проведених закупівлях.

А зменшення програми на решту 1,3 млн гривень пов’язано з відмовою від фінансування окремих напрямків. А саме, 1 млн 50 тис. гривень забрали з розділу «придбання спецтехніки» – кошти свого часу планували для закупівлі спецавтомобіля для КП «Калушавтодор», проте від втілення ідеї відмовилися.

Також на 250 тис. гривень зменшили фінансування на реалізацію проєктів Бюджету участі, які стали переможцями тогорічного конкурсу. У початковій редакції програми було закладено кошти на п’ять таких проєктів, 250 тис. гривень зняли з одного – «Квітуче рідне місто».

До теми: відбудова калуської ратуші може стати найбільш масштабним проєктом за останніх 10-15 років

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!