У Калуші не вистачає медиків для лікування хворих на COVID-19

 • За словами заступниці міського голови Калуша Наталії Кінаш, у місті для лікування пацієнтів з COVID-19 розгорнули 80 ліжок у міській лікарні на вулиці Каракая.

  У Калуській ЦРЛ є 255 ліжок для пацієнтів з коронавірусною хворобою, зараз зайняте 191 ліжко, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  “Вісім пацієнтів перебувають у реанімаційному відділенні Калуської ЦРЛ. Загалом, ліжка для допомоги у нас ще є, і ми, звичайно, готові приймати пацієнтів. Єдине питання – персонал. У лікарні медики мусять надавати допомогу паралельно хворим з інфарктами, інсультами, хірургією, такі обов’язки ніхто з них не знімав. Найскладніше, що для нас є на сьогодні – це пошук персоналу для роботи у “ковідних” відділеннях”, — сказала Наталія Кінаш.

  Впродовж жовтня у Калуській центральній районній лікарні померли 37 людей із підтвердженим діагнозом COVID-19. За словами Наталії Кінаш, із 200 пацієнтів зазвичай є сім-вісім хворих, які вакциновані. За увесь час вакциновані пацієнти не потрапляли у реанімацію.

  Директор Івано-Франківського центру контролю і профілактики хвороб Руслан Савчук повідомив, що дев’ять із 23 лікарень області, в яких медики лікують хворих на COVID-19, заповнені майже на 100%.

  “Такі заклади як Коломийська інфекційна лікарня, Рожнятівська райлікарня, Калуська районна лікарня, обласний фтизіопульмонологічний центр, міська клінічна лікарня № 1, центральна міська клінічна лікарня в Івано-Франківську — ці заклади сьогодні вже заповнені від 90% до 100% пацієнтами, — говорить Руслан Савчук. — Для наших пацієнтів зараз розгорнуті 2 696 ліжок. Заповненість ліжкомісць сьогодні становить понад 60%. Усі ліжка забезпечені подачею кисню на 97%”.

 • До теми: “Червона” зона наближається дуже швидко”, – Марцінків про вакцинацію на Прикарпатті

  Показники зашкалюють: Івано-Франківська область набула ознак “червоної зони”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!