У Калуші не знайшлося грошей на кільцеві розв’язки

 • Сьогодні, 26 липня, у Калуші розпочалось засідання сорок третьої сесії міської ради.

  Першим питанням порядку денного стали відповіді на електронні петиції калушан.

  Зокрема, Юрій Онисько запропонував збудувати у місті кільцеву розв’язку на перехресті вулиць Чорновола-Європейська-Помаранчевої Революції, щоб знизити аварійність.

  “Зважаючи на велику кількість аварій, єдиним дієвим засобом, що забезпечить безаварійність – є встановлення кільця європейського зразка (клумба з земляним насипом висотою 1 метр по центру та діаметром 4 метри та зовнішнім діаметром кільця 12 метрів). Створення такого кільця не є надто коштовним і не потребує в подальшому постійних витрат на обслуговування (як світлофори)”, – йдеться у тексті звернення, яке підписали 150 людей.

  Втім, міська рада на це відповіла, що на кільцеві розв’язки у місті немає грошей.

  “У 2017 році управлінням будівництва та розвитку інфраструктури міської ради розроблено проект по влаштуванню кільцевої розв’язки на перехресті вулиць Височанка, Європейська, Ломоносова, Ковжуна, де загальна вартість будівництва становить 3,8 млн. грн. Цей проект не був реалізований за відсутності фінансування. Запропонована Вами розв’язки по вулицях Чорновола-Європейська-Помаранчевої Революції також дороговартісний об’єкт. При формуванні бюджету на 2018 рік кошти на влаштування такої розв’язки не передбачалися”, – відповів на петицію міський голова.

 • Втім, стало відомо, що на тому перехресті для зменшення аварійності пропонують облаштувати припідняті пішохідні переходи.

  Нагадаємо, За рік Калуш заробив більше мільйона гривень на рекламі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!