У Калуші один з покинутих близнюків потребує допомоги в лікуванні

 • Близнюки Давід та Даниїл Крошки з’явилися на світ завчасно: в результаті кесаревого розтину в 6,5-місячний термін з вагою 1100 грамів через тривале кисневе голодування.

  Лікарі практично не давали шансів на життя хлопчикiв, які провели півтора місяця в реанiмацiї. З часом Даниїл почав розвиватися і міцнішати, а Давiд — важко пристосовувався до життя: легенi погано працювали, часто переставав дихати, був дуже слабенький, постiйно був пiд наглядом, розповіла «Вікнам» мама хлопчиків Інна Крошка.

  Давiду поставили дiагноз — ДЦП спастичний тетраперез із затримкою статекінетичного розвитку. Тато хлопчикiв покинув, сказавши, що такi дiти  йому не потрібні. Мати згадує:

  «Я почала шукати необхідне лікування для Давіда — це Мiжнародна клiнiка вiдновного лiкування iм. Козявкiна, що в Трускавцi. Перший раз туди потрапили, коли Давiду було 3,5 рочки, i побачили, що дане лiкування йому дiйсно допомагає: вiн почав мiцнiшати, почали вiдновлюватися втраченi рефлекси».

  Пiсля пройдених курсiв лiкування в клініці Давід досягнув великих результатiв: він може перевертатися, повзати, сидіти, вставати біля опори, ходити з пiдтримкою за ручки, може невелику вiдстань пройти, тримаючись за одну ручку.

  Давiд навчається  за індивідуальною програмою: знає всi букви, цифри, кольори. Давіда відвідує логопед, разом вони працюють над розробкою мовленнєвого апарату. Лікарі дають хороші прогнози і кажуть, що Давід зможе самостійно ходити, але для цього потрібно i далi проходити курси реабілітації в клiнiцi тричі на рік, щоб не втратити позитивної динаміки одужання.

  Курс лікування дуже дорого коштує для родини — 10 000 грн на лiкування і 3000 грн на проживання пiд час лiкування.

  «На наступний курс лiкування ми записанi на жовтень 2017 року. На жаль, я таких грошей не маю, тому змушена звертатися за допомогою, щоб Давід став на ніжки».

  Допомогти родині Крошок можна, переказавши кошти на карту Приватбанку: 5168 7551 0703 3363 (Крошка Iнна Володимирiвна).

  Телефонувати: (096) 850-64-82.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!