У Калуші оголосили переможців шахового турніру пам’яті Олекси Гірника

• У Калуші відбувся 21-й турнір із шахів пам’яті Героя України Олекси Гірника.

За результатами дводенної боротьби визначились переможці і призери в особисто-командних заліках.

В індивідуальній першості серед дівчат третє місце посіла учениця Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка Софія Рибій, срібну нагороду виборола спортсменка з Долини Софія Кепещук, а її старша сестра Анастасія стала переможницею турніру, повідомляють у міськраді.

В особистих змаганнях серед юнаків бронзову медаль здобув Олександр Жураківський (Боднарівський ліцей), на другу сходинку п’єдесталу пошани піднявся Сергій Краюхін (Калуський ліцей №10), а перемогу в турнірі виборов Максим Гречаний (Калуський ліцей ім. Дмитра Бахматюка).

У загальнокомандному заліку третє місце зайняла команда Долинського ліцею №7, друге – команді Калуського ліцею №10.

Переможцем турніру стала команда Калуський ліцей ім. Дмитра Бахматюка.

• Переможців нагородили медалями, грамотами та грошовими преміями. Окрім цього, всі шахісти отримали по примірнику книги Михайла Іщенка «Спалився за Україну» – про подвиг Героя України Олекси Гірника.

До теми: На Чемпіонаті України з гри в шахи прикарпатець завоював «бронзу»