У Калуші оголосили тендер на проведення ямкового ремонту доріг холодним асфальтом

Днями в системі державних закупівель “Прозоро” управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради оголосило тендер на поточний ремонт доріг холодним асфальтом.

Сума тендеру становить 400 тис. гривень. Торги відбудуться на початку лютого, повідомляють “Вікна”.

Торік у січні управління житлово-комунального господарства також оголошувало тендер на поточний ремонт доріг холодним асфальтом, щоправда на 300 тис. гривень. Проте тоді закупівля не відбулася, тож у лютому тендер оголосили повторно. Тоді переможцем торгів стало приватне підприємство «Ремдорбуд сервіс» з пропозицією 237 тис. гривень. До речі, торік за 300 тис. гривень пропонували провести ямковий ремонт холодними асфальтом 383 кв. метрів дорожнього покриття з використанням  40,6 тонн асфальту. Цього року за 400 тис. гривень пропонують провести ямковий ремонт на площі 400 кв. метрів з використанням 47,6 тонн асфальту плюс підрядник має навантажити і вивезти 48 тонн сміття.

За словами заступника начальника управління житлово-комунального господарства міста Тараса Фіцака, поточний ремонт доріг холодним асфальтом є значно дорожчим, ніж гарячим: тонна звичайного асфальту зараз коштує 3,1-3,2 тис. гривень, а холодного — 5-6 тис. гривень. Однак у зв’язку з тим, що ремонтувати дороги гарячим асфальтом можна лише у теплу пору року, починаючи з квітня-травня, щороку планують відносно невеликий обсяг роботи з ремонту доріг холодним асфальтом. Це дає можливість оперативно, вже у березні, залатати пошкоджені після зими автошляхи. Минулого року таким методом проводили ремонт покриття на вул. Івано-Франківській, проспекті Лесі Українки, інших центральних вулицях міста і, за словами Тараса Фіцака, як показав час, він себе виправдав.

До теми: на Коломийщині волонтери ремонтують церковну резиденцію

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!