У Калуші підручниками забезпечені лише 90-92% учнів шкіл

  • У новому навчальному році потрібні підручники отримують не всі учні четвертих та сьомих класів калуських шкіл. Це – проблема всеукраїнського масштабу. Управлінці працюють над її вирішенням, але, очевидно частині школярів місяць-два таки доведеться «перебиватися».

    За словами в.о. начальника управління освіти Калуської міської ради Лесі Кобзан, це пов’язано з двома чинниками – цьогоріч збільшилася кількість учнів на цих паралелях, а видавництва відмовляються продавати більшу кількість підручників за ціною держзамовлення, яка чи не втричі нижча за комерційну. А за ринковою вартістю придбати підручники для шкіл теж не можна, навіть за наявності таких коштів, бо це заборонено чинним законодавством, передають “Вікна“.

    Леся Кобзан зауважила: “Підручниками забезпечені лише 90-92% учнів калуських шкіл. Така проблема спостерігається у всій країні, самостійно її вирішити ми не можемо, тому звернулися із листом до департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА, щоб вони зі свого боку пропонували Міносвіти ініціювати розгляд цього питання і пошук спільного рішення на рівні Кабміну”.

    Поки ситуацію не налагодять, тим школярам, яким нових підручників не вистачить, доведеться користуватися старими, інших авторів.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!