У Калуші планують відреставрувати приміщення ратуші

 •  

  У Калуші планують відреставрувати та частково відбудувати приміщення ратуші. Вона є пам’яткою архітектури місцевого значення.

  Але після пожежі у 2013 році від ратуші залишилася тільки частина фасаду. У міській раді хочуть до відновленого також добудувати адміністративний корпус, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “РАІ”.

  Проєктно-кошторисну документацію виготовило львівське ТОВ «Зелемінь». Проєкт передбачає реставрацію залишків старої ратуші, відбудову втрачених частин із використанням зістареної цегли та нову триповерхову будівлю, яка буде через галерею сполучена з історичною будівлею – розповідає Андрій Найда. А ще тут планують облаштувати зал засідань Калуської міської ради та терасу. Добудова буде розташована в глибині двору, щоб зберігся акцент на вежу.

  Зазначимо, що калуська ратуша була включена в програму президента «Велика реставрація». Відтак калушани отримали погодження  у Міністерстві культури. 

  Управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради вже оголосило тендер на проведення робіт. Очікувана вартість закупівлі – понад 72 млн грн. 

 • У міській раді планують , що роботи з реставрації мають завершитися до кінця 2022 року.   

  Нагадаємо, У Коломиї невідомий розтрощив вікно міської ратуші

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!