У Калуші планують зберегти усі надбавки педагогічним працівникам

Цього тижня постійна комісія Калуської міської ради з гуманітарних питань розглянула проєкт рішення міськради «Про встановлення надбавок педагогічним працівникам освітніх закладів міста на 2020 рік».

Як зазначила на засіданні комісії начальник міського управління освіти Ірина Люклян, усі надбавки збережено на рівні поточного року. А саме: надбавку у розмірі 10% посадового окладу наступного року будуть отримувати керівники міських методичних об’єднань, повідомляють “Вікна”

У такому ж розмірі проєктом рішення передбачено надбавку для  педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, які зайняли перше місце на Всеукраїнських та обласних конкурсах професійної майстерності; педагогічних працівників Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка та для педагогів, які підготували переможців (третє місце) обласних етапів Всеукраїнських предметних олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України.

10% до посадового окладу впродовж наступного року мають отримувати і педагоги, які підготували переможців обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з українознавства чи Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

Надбавку у розмірі 20% до посадового окладу наступного року пропонується виплачувати педагогам, які підготували переможців заключного Всеукраїнського етапу усіх цих конкурсів. А також педагогам, учні яких посіли друге місце на обласному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів МАН України.

30% до посадового окладу відповідно будуть отримувати педагоги, учні яких посіли перше місце на обласному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів МАН України. А також педагоги, які підготували двох і більше переможців обласного етапу олімпіад, конкурсу-захисту МАН, Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з українознавства, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

Найбільша надбавка — 50% до посадового окладу передбачені для педагогів, учні яких стали переможцями заключного Всеукраїнського етапу предметних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Нагадаємо, як калуська вчителька прививає учням любов до математики

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!