У Калуші попрощалися із полеглим Героєм Олександром Вітковським

 •  
  Калуська громада попрощалася з Героєм – 26-річним солдатом Олександром Вітковським на позивний “Іскандер”.
   
  Про це йдеться на сторінці Калуської міської ради.
   
  Олександр Вітковський народився 22 червня 1997 року в Калуші. Ріс кмітливою дитиною, з добрими очима і щирою посмішкою. Навчався у школі №5 і ліцеї №10 – у класі із поглибленим вивченням хімії. Із блискучими знаннями природничих наук вступив на біологічний факультет національного університету “Києво-Могилянська академія”.
   
  “Умів дружити, був відкритою людиною, любив природу. Неординарна особистість. Захоплювався історичним танцем. Ще під час навчання захопився відеозйомкою. Працював оператором на одному зі столичних телеканалів”, – згадують про загиблого бійця.
   
  Із часу повномасштабного вторгнення став на захист України. Спочатку вступив до лав територіальної оборони, а потім — до регулярного війська. Склав присягу 28 червня 2022 року. Брав участь у обороні Києва, охороняв українсько-білоруський кордон. Служив навідником механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти військової частини. Героїчно загинув 30 червня 2023 року у бою на Донеччині.
   
  “Довгі десять місяців родина і друзі сподівалися, що звістка про загибель Воїна – хибна. На жаль, надійшло офіційне підтвердження”, – зазначають в дописі.
   
  У останню путь Захисника проводжали рідні і близькі, побратими, численна Калуська громада.
  Поховали Героя на Алеї Слави міського кладовища.
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!