У Калуші попрощалися з полеглим військовим Іваном Зембіцьким

 • Калуська громада попрощалася з Героєм Іваном Зембіцьким.

  Сьогодні, 4 квітня, полеглого 43-річного Захисника провели в останню путь. Іван Зембіцький народився в Рогатині, проте згодом разом з сім’єю переїхав до Калуша. Тут закінчив школу, а потім Вище професійне училище №7. Про це йдеться у дописі Калуської міськради.

  Служив у Збройних Силах України, а опісля створив сім’ю та працював за кордоном. З початком повномасштабного вторгнення Росії, повернувся до Калуша й добровільно став на захист України.

  Боєць самовіддано служив водієм-санітаром медичного пункту 1 батальйону оперативного призначення військової частини Національної гвардії України. Від травня минулого року вважався таким, що зник безвісти. Родина і вся громада не полишали надії отримати добру звістку про долю Захисника.

  Однак, підтвердилися найстрашніші очікування. Солдат Іван Зембіцький загинув 6 травня 2023 року на Донеччині під час виконання бойового завдання зі стримування військової агресії Російської Федерації.

  “Сьогодні рідні, друзі, мешканці міста, побратими прийшли віддати шану й схилити голови за найвищу жертву нашого земляка в ім’я вільної і незалежної України. Побратими з Національної гвардії України висловили сім’ї загиблого подяку за хороброго воїна та надійного побратима” – йдеться в повідомленні.

 • Поховали Героя на Алеї Слави міського кладовища у Калуші під звуки похоронного маршу від духового оркестру Національної гвардії України.

  Читайте також: Голова “Укренерго”: РФ змінила тактику обстрілів енергетичної інфраструктури України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!