У Калуші попрощалися з померлим військовослужбовцем Михайлом Барановським

 • Михайло народився 7 лютого 1965 року в Караганді. Туди московитами була силоміць вивезена сім’я.

  Сьогодні, 7 квітня, Калуська громада прощалася з померлим учасником російсько-української війни Михайлом Барановським. Про це інформує голова громади Андрій Найда, пише “Галицький кореспондент“.

  У 1967 сім’я переїхала в Калуш. Михайло навчався у Калуські школі №5. Проходив військову службу. Після армії одружився. У сім’ї зростала донька. Щоб забезпечити своїх рідних, працював у рідному місті та за кордоном. Проходив військову службу за контрактом у Югославії.

  “Як свідомий українець, не міг спостерігати, як ворог руйнує рідну державу. Тому став на її захист у 2015 році. А з початку повномасштабного вторгнення Росії старший солдат Михайло Барановський долучився до лав Калуської ТрО. Самовіддано та мужньо захищав рідну землю від російського окупанта. Та три місяці назад був звільнений із лав ЗСУ за станом здоров’я. На превеликий жаль, 6 квітня серце воїна зупинилося. Герой віддав усе, щоб українці були господарями на власній землі.

  Низький уклін та вдячність мужньому воїну за жертовність в ім’я майбутнього України. Вічна пам’ять і вічна слава Герою Михайлові Барановському”, – йдеться у повідомленні.

 • Читайте також: ЗСУ ліквідували 447 тисяч окупантів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!