У Калуші прощаються з отцем Дмитром Кишенюком (фото)

 • Настоятель храму святого Миколая УГКЦ у Хотіні спочив у Бозі на 63-му році життя.

  Пізно ввечері 4 листопада після 10 днів у реанімації помер отець Дмитро Кишенюк.

  У четвер, 5 листопада, в церкві святого Миколая в Хотіні відбувся парастас за отцем, інформують “Вікна“. 

  “Дякуємо, отче, за понад тридцятилітнє служіння. Дякуємо, що перевели нас до УГКЦ у часи виходу із підпілля. Дякуємо за те, що зберегли єдність і моноконфесійність нашої парафії. Дякую за напутні навчання, за прийом до хотінської громади. Завдяки Вам я став священником, став тим, ким є сьогодні. Ми збережемо пам’ять, продовжимо почате та до свого призначеного Богом кінця будемо молитися за Вас. Перша п’ятниця… завтра. Ті п’ятниці, які Ви зберігали… ті обітниці, які Вас візьмуть відразу до Небесної радості із Творцем”, — зазначає ієрей храму отець Андрій Ляхович.

  Похоронні богослужіння відбуватимуться у храмі святого Миколая в Хотіні в п’ятницю, 6 листопада. Чин священичого похорону розпочнеться о 12.00.

  Довідково:

 • Отець Дмитро Кишенюк народився 26 листопада 1957 року в селі Помонята Рогатинського району Івано-Франківської області.

  Ієрейські свячення отримав 17 березня 1985 року. Здійснював душпастирське служіння на парафії святого Миколая в Калуші (Хотінь) Калуського протопресвітеріату. За ревне священниче служіння був нагороджений високими церковними нагородами — хрестом із прикрасами та митрополичими грамотами.

  Нагадаємо, у Івано-Франківську померла вчителька ліцею.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!