У Калуші придбають трактори для догляду за стадіонами

 • Трактори купують для косіння трави. Бюджет закупівлі склав 200 тис. гривень.

  У травні цього року КП «Калушавтодор» уклало з ТОВ «Ліс-сад» договір на закупівлю одразу 43 одиниць садової техніки: 16-ти бензопил, 22-ох травокосарок та 5-ти бензинових повітродувних пристроїв на суму 542 тис. гривень. 23 жовтня аукціон не відбувся, оскільки документи на участь у закупівлі подав лише один учасник – ТОВ «Ліс-сад» з Калуша з пропозицією 200 тис. гривень. Попередньо ця компанія є переможцем закупівлі, документи ще має розглянути кваліфікаційна комісія замовника, інформують «Вікна».

  Кошти на закупівлю садової техніки «Калушавтодору» виділили з бюджету громади за програмою здійснення внесків до статутних капіталів комунальних підприємств. Причому донедавна садові трактори підприємство купувати не планувало. Закупівля стала наслідком суперечки на сесії Калуської міської ради наприкінці вересня та рішення, яке прийняли депутати.

  Тоді керівництво міської влади висловило претензії до центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» щодо закупівлі двох садових тракторів. Мовляв ще навесні центру виділили 200 тис. гривень на техніку для косіння газонів стадіонів, однак підприємство ці кошти не використало. У свою чергу керівник «Спорту для всіх» Олег Нижник пояснив, що поки потреби у закупівлі тракторців немає  – центр обслуговує три стадіони і наявної техніки йому вистачає, а закупівлю планували після того як «Спорту для всіх» передадуть на обслуговування стадіони в селах громади. Загалом їх буде 12.

  Однак на сесії депутати внесли зміни до бюджету – забрали 200 тис. гривень у «Спорту для всіх» та передали їх комунальному підприємству «Калушавтодор». Саме за ці кошти комунальне підприємство купило садові трактори. Отже «Калушатводор» обслуговуватиме не лише дитячі і спортивні майданчики (їх цього року забрали у «Спорту для всіх» і передали комунальному підприємству), а стадіони на території громади. Нагадаємо, у Калуші мають намір ліквідувати «Спорт для всіх», рішення міська рада може прийняти вже цього тижня. 

 • До теми: Уряд Фінляндії передав Україні партію спецавтомобілів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!