У Калуші «швидка» виїжджала на підозру коронавірусної інфекції – діагноз не підтвердився

 • У Калуші чоловік звернувся до лікарів із підозрою на коронавірус.

  При поверненні з дружиною з Чехії в калушанина Романа піднялася температура і він зателефонував на станцію швидкої невідкладної медичної допомоги, пишуть “Вікна”.

  “Я з дружиною тиждень назад повернувся з Чехії. У вівторок, 10 березня в нас появилась температура, незначна. 11 березня, після обіду, моя температура почала різко підніматись. В 20 годині я дзвоню на “103”, оскільки в мене вже 39.6. По телефону мені говорять, що в мене підозра на “найпопулярнішу” хворобу, і говорять, чекайте, зараз бригада до вас приїде. Пройшло 45 хвилин, я ще раз дзвоню, у відповідь чую те саме. В результаті вони приїхали о 22.50, тобто до “Юності” вони їхали майже три години”, – розповів калушанин.

  За словами Романа, швидка привезла його до інфекційної лікарні, і згодом діагноз не підтвердився.

  “У швидкій навіть не запитали, як моє самопочуття, загрузили в холодну машину, і відвезли до інфекційної. Приїжджаємо ми сюди, а тут навіть ніхто нас не чекав. У «швидкій» навіть не порахували за потрібне подзвонити і попередити”, – додає чоловік.

  Як повідомив головний лікар калуської станції швидкої медичної допомоги Василь Романюк, це був перший і поки що останній на Калущині виклик «швидкої» до пацієнта, який заявляв, що в нього може бути коронавірусна інфекція.

  “У цьому випадку першочергове значення має не швидкість виїзду на виклик, а захист від можливого поширення інфекції, тому медпрацівники мали належним чином підготуватися — на виклик вони виїхали в захисних костюмах”, – пояснив Василь Романюк.

  У чоловіка не було симптомів, які б вказували на коронавірусну інфекцію. Проте, зважаючи на надану ним інформацію про перебування за кордоном, пацієнта доправили в інфекційне відділення районної лікарні. Попередньо, за клінічними симптомами, діагноз не підтвердився.

  Станом на 12 березня пацієнт перебуває в інфекційному відділенні: у нього відібрали аналізи і відправили на дослідження у вірусологічну лабораторію. Тож, фактично це був перший подібний випадок в Калуші і перший досвід реагування медпрацівників «швидкої» на можливу появу коронавірусної інфекції.

  Читайте також: У Радомишлі, де зафіксували коронавірус, оголошують надзвичайний стан

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!