У Калуші пенсіонер здивував депутатів міської ради

 • Сьогодні, 29 березня, в Калуші відбулось засідання 39-ї сесії міської ради.

  Перед початком розгляду питань порядку денного слово захотів взяти пенсіонер Нестор Литвин, відомий своїми виступами та сидячим протестом під трибуною.

  Депутати погодились дати йому слово. Після цього пенсіонер-активіст здивував їх, сказавши, що сьогодні має мирну та спокійну розмову і не збирається сваритися. Він привітав присутніх із Великодніми святами, побажав усім добрих днів та міцного здоров’я, а також поставив кілька питань міському голові Ігореві Матвійчуку.

  “Є таке питання – відбувся перший суд по пільгових перевезеннях. І ми хотіли б дізнатись про термін розгляду всієї справи, скільки може тягнутися процес, можливо, є якісь строки? Ще хотіли б дізнатись, чому майже 2 місяці йде роз’яснення із Кабміну щодо порядку перевезення пільгових категорій. І ще, люди вже відчувають недобре, йдуть розмови про підняття тарифів на комунальні послуги, вивіз сміття та інше. Ми хочемо почути вашу думку і відповіді”, – сказав Нестор Литвин.

  Мер Ігор Матвійчук на це сказав, що постанова уряду, в якій вказано, як здійснювати перевезеня пільгових категорій і визначено самі ці категорії, видана вже досить давно і ознайомитися з нею нескладно.

  “Називання дат розглядів судових справ – це не мої функції, я не можу цього зробити. А щодо підвищення тарифів, такі рішення мають пройти засідання депутатських комісій, і лише тоді я зможу дати відповідь на це питання”, – відповів на це міський голова Калуша.

  Читайте також: Калуські атовці та міськрада засудили розгін мітингу в Києві 3 березня

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!