У Калуші учасники бойових дій будуть самостійно вирішувати, де відпочивати

 • У калуській міській програмі соціального захисту на організацію сімейного відпочинку учасників масових акцій громадського протесту, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, членів сімей загиблих учасників масових акцій громадського протесту та учасників бойових дій передбачено 880 тисяч гривень.

  Нещодавно виконавчий комітет міської ради затвердив порядок використання коштів для цих цілей. Він є новим для міста, повідомляють “Вікна”.

  До слова, минулого року на цю програму передбачили 740 тисяч гривень. За ці кошти оздоровили 114 сімей, загалом 277 осіб. Таким чином відпочинок однієї особи коштував бюджету 2 671 гривню. Ветерани оздоровлювалися у садибі “Джерело”, що у селі Пійло Калуського району.

  У цьому році підхід кардинально інший: програма оздоровлення і реабілітації поширюється не лише на ветеранів АТО, але й на ветеранів Афганістану та інших учасників бойових дій. Крім того, учасники бойових дій будуть самостійно вирішувати, де їм відпочивати. Їм треба буде укласти угоду з обраним закладом та подати заяву до управління. За програмою можна буде відшкодувати вартість відпочинку та оздоровлення на сім днів по 380 гривень на день на особу — максимальна сума відшкодування становить 2660 гривень на одну людину за увесь період відпочинку.

  Згідно із затвердженим порядком, грошова допомога для компенсації вартості послуг із організації відпочинку буде перераховуватися на рахунок закладу відпочинку.

 • Право на грошову допомогу матимуть: учасники бойових дій та члени їх сімей (чоловік (дружина) та діти віком до 18 років); учасники масових акцій громадського протесту та члени їх сімей; особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їх сімей; члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік (дружина), які не одружились вдруге, діти, батьки, неповнолітні брати, сестри і внуки; якщо загиблий був сиротою — то його рідним братам (сестрам); членам сімей загиблих учасників масових акцій громадського протесту: чоловіку (дружині), які не одружились вдруге; дітям, батькам, неповнолітнім братам, сестрам і внукам.

  До теми: на Прикарпатті відкрили пам’ятну дошку учаснику АТО Мирославу Остап’юку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!