У Калуші в пунктах прийому металобрухту не вимагають посвідчення особи

У Калуші люди масово скаржаться на крадіїв металобрухту. Найбільше скарг надійшло із дачних мікрорайонів міста. У пунктах прийому металобрухту ніхто не вимагає паспортів, повідомляє Калуська «Міська варта».

Заступник міського голови Галина Романко стверджує, що така тенденція стурбувала міську владу, тому зараз до цього питання посилена увага. Впродовж кількох днів працівники “Міської варти” та інспектори з благоустрою здійснювали об’їзд міста. В результаті було виявлено нелегальні пункти прийому металобрухту, повідомляють “Вікна”.

“Поставте, де потрібно, додаткові камери. Буквально вчора було профінансовано 140 тисяч гривень на додаткове придбання камер відеоспостереження. Тому візьміть під контроль цю ситуацію і в найкоротші терміни дайте інформацію про проведені заходи”,– з таким проханням звернулася чиновниця до представників поліції.

В Калуші офіційно є дев’ять пунктів прийому металобрухту. Порушників виявлятимуть. Крім того, у район Височанки спрямують додаткові групи, щоб убезпечити від крадіжок дачні ділянки калушан, повідомляє начальник сектору превенції Калуського відділу поліції Андрій Стефанишин. За словами правоохоронця, усі, хто займається прийомом металобрухту, мають брати паспортні дані у “клієнтів”, тоді при потребі можна вирахувати, хто здав той чи інший предмет.

Нагадаємо, у Калуші відповіли на петицію щодо ремонту дороги до кладовища.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!