У Калуші відбувся перший Книжковий ярмарок

 • З ініціативи Калуської центральної бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка та за підтримки Управління культури, національностей та релігій м. Калуш 2 жовтня відбувся Книжковий ярмарок.

  На захід з’їхалися автори та видавці зі Львова, Ужгорода, Харкова, Дрогобича, Івано-Франківська та ін. Упродовж усього дня шанувальники книги мали змогу поспілкуватися з улюбленими авторами, відвідати афтограф-сесії та літературні читання,  також придбати найновіші книги зі всієї України.

  img_2983

  На ярмарок завітали три лауреати Національної премії ім.Т.Шевченка – Мирослав Дочинець (Мукачево), Володимир Шовкошитний (Київ) та Галина Пагутяк (Львів), а також письменники Володимир Єшкілєв, Василь Кузан, Адель Станіславська, Віталія Савченко, Тетяна П’янкова, Іван Гентош, Петро Сорока, Василь Карп’юк, Любомир Стринаглюк, Юрій Николишин, Марія Чумарна, Ірина Свйонтек, Оксана Кузів, Зиновій Суходуб, Наталка Михно, Микола Лазарович Христина Букатчук та ін.

  Літературні читання та презентації книжкових новинок відбувалися у Калуській центральній бібліотеці ім.Т.Г.Шевченка, а автограф-сесії та книгопродажі – у виставковій залі неподалік на вулиці Дзвонарській.

 • Такий захід у Калуші відбувся вперше, однак, як зазначають організатори свята, він стане традиційним та щорічним.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!