У Калуші вперше відбувся «гаражний розпродаж»

 • Вчора, 2 вересня, у Калуші відбувся перший гаражний розпродаж, відомий в світі здебільшого під назвою Garage Sale. На ньому всі охочі мали можливість розпродати свої речі, які давно залежалися у шафах, обміняти їх чи навіть подарувати.

  За словами організаторки заходу Олесі Долинки, ідею з розпродажем вона запозичила у своїх друзів, пишуть “Вікна”.

  “Насправді, цей задум прийшов моїй подрузі. Проте їй, на жаль, не вдалося його реалізувати, адже вона по справах поїхала до Києва. А мені ідея дуже сподобалася і я вирішила її здійснити”, – каже жінка.

  Також Олеся додала, що кожна людина час від часу робить ревізію в своїй шафі. Одні речі вона викидає, інші – просто віддає своїм рідним і знайомим. Проте залишаються і такі речі, які хотілося б і продати.

  “Звичайно, тепер є «ОLX», де кожен може виставити будь-який товар. Однак іноді не дуже доречно виставляти певні речі. І потрібен час, щоб постійно вести переписку на сайті. А до нас на розпродаж можна прийти і продати чи обміняти відразу”, – зауважує організаторка.

 • На заході були представлені різноманітні речі. Це були як предмети одягу, техніки, так і різні аксесуари. У розпродажу свої речі представили не лише калушани, але й мешканці Івано-Франківська і Яремча.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!