У Калуші вилучили 120 пляшок фальсифікованої горілки, яку продавали з автівки

  • На оперативній нараді у міськвиконкомі начальник відділу муніципальної інспекції управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Михайло Костельний проінформував про роботу інспекції за останній тиждень.

    Зокрема, сектор інспекторів з охорони громадського порядку працював у дві зміни. За словами Михайла Костельного, особливу увагу приділяли безхатькам, яких скеровували у пункти обігріву, та людям, які у холод сиділи на лавочках з ознаками сп’яніння, інформують “Вікна”.

    За тиждень інспектори з охорони громадського порядку виявили і припинили шість випадків розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях, дев’ять випадків торгівлі з рук, зробили 17 зауважень та провели 17 профілактичних бесід щодо дотримання правил поведінки у громадських місцях.

    “Також інспектори спільно з поліцією провели операцію з виявлення незаконного збуту алкоголю: провели контрольну закупівлю та згодом вилучили 120 пляшок фальсифікованої горілки з підробленими акцизними марками, які продавали з транспортного засобу. За цим фактом поліція порушила провадження”, — повідомив керівник муніципальної інспекції.  

    Читайте також: вилили 20 літрів: у Калуші жінка продавала сурогатний алкоголь

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!