У Калуші закриють всі підвали та сформують реєстр безхатьків

 • У Калуші неодноразово виникають пожежі у підвальних приміщеннях житлових будинків, які завдають великих збитків та несуть загрозу для життя та здоров’я людей. Останній випадок стався 16 жовтня по вулиці Литвина, 11. Щоб загасити вогонь, довелося виїжджати трьом пожежним автоцистернам.

  За дорученням міського голови Ігоря Матвійчука цього тижня комісія в складі представників управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради, Калуського МРВ УДСНС України в області, КП «ЖЕО №1» та  КП «ЖЕО №4» проведено перевірку підвальних приміщень житлових будинків міста, передають “Вікна”.

  За підсумками перевірки проведено нараду щодо запобігання виникненню пожеж у підвальних приміщеннях будинків міста. Під час обговорення з’ясувалося, що за поточний рік у Калуші виникло три пожежі у підвальних приміщеннях житлових будинків міста. Торік таких випадків було зафіксовано 12. Побічні збитки від трьох пожеж у 2017 році становлять 120 тис. гривень.

  Отож, було вирішено, що ЖЕО мають завершити приведення у належний стан вхідних дверей у підвальні приміщення, закрити їх на замки та біля входів у підвальні приміщення вивісити таблички з вказанням місця знаходження ключів та обмежити доступ до електрощитових, які знаходяться у підвальних приміщеннях.

  Крім того, буде складено графік перевірок підвальних приміщень будинків. При виявленні у підвалах посторонніх — невідкладно вживати всіх заходів щодо встановлення їх особи, причини перебування в даних місцях та можливості їх влаштування, сформувати загальний реєстр таких осіб.

  Нагадаємо, що у Франківську безхатьки влаштували пожежу у підвалі

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!