У Калуші закупили два мультимедійні комплекси, меблі та спортінвентар для шкіл міста

 • Упродовж грудня минулого року у Калуші поповнили матеріально-технічну базу навчальних закладів. Матеріальні ресурси придбали в основному для шкіл.

  Серед дитсадків дещо отримав хіба що ДНЗ “Ягідка”, для якого закупили дві електронні ваги та електром’ясорубку за 3 970 грн.

  AvSB3blEbLg

  (ФОТО ілюстративне)

  Загалом на поповнення матеріально-технічної бази навчальних закладів у грудні витратили 174 107 гривень, повідомляють ”Вікна”, посилаючись на Інформацію про роботу управління освіти Калуської міської ради за грудень 2015 року, опубліковану на офіційному сайті Управління.

  У документі зазначено, що за 61 260 грн закупили два мультимедійні комплекси для НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.№10-ліцей”. Крім того, комплект меблів для фізичного кабінету школи №8 обійшовся у 12 461 грн, а спортінвентар для гімназії та семи шкіл міста — у 20 040 грн.

  Ще трохи більше 10 000 гривень витратили на дві швейні машинки, дві магнітоли та зварювальний апарат для окремих шкіл. Водночас, ідеться у документі, господарські та канцелярські товари, миючі засоби для навчальних закладів “з’їли” 51 356 грн. Окрім цього, у грудні профінансували проведені капітальні ремонти закладів освіти на суму 21 711 грн.

  Нагадаємо, що франківські активісти зареєстрували петицію про звільнення директора школи №15.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!