У Калуші запрацює кімната для постраждалих від домашнього насильства (фото)

 • Калуш став одним із міст, яке долучилося до проєкту «Міста, вільні від домашнього насильства», що реалізовується у партнерстві із Представництвом Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні.

  Один з етапів зазначеного проєкту – створення в місті кімнати кризового реагування – безпечного місця перебування постраждалих осіб від домашнього насильства, тимчасовий притулок для жінок і дітей, які зазнали домашнього або гендерно зумовленого насильства.

  Міський голова Андрій Найда разом із першим заступником Мирославом Тихим та заступницею Надією Гуш оглянули завершення ремонтних робіт. У належному стані відремонтовані дві спальні, зала, кухня, санвузол. Наразі створені всі необхідні умови для перебування.

  Державна субвенція на облаштування такої кімнати склала майже 574 000 грн, з них 300 000 – ремонтні роботи, 127 000 – на придбання предметів довгострокового використання, 147 000 – на обладнання кімнати.

  Директор центру соціальних служб Галина Дидич зазначила, що створення такого центру дасть можливість суттєво допомогти жінкам, які потерпають від домашнього насильства.

 • Читайте також: Мешканку Долини оштрафували за розбиту на голові чоловіка банку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!