У Калуші запрацює нова автостанція

 • 12 червня депутати Калуської міської ради прийняли рішення «Про передачу в господарське відання майна комунальної власності КП «Калуське підприємство автобусних станцій» за адресою: вул. Ринкова, м. Калуш.

  Автостанція має площу 121,7 кв. м (це десята частина збудованого об’єкта), включає десять приміщень: зал очікування, три приміщення кас, господарське приміщення, водійську, кабінет, душову та два санвузли, інформують Вікна.

  Також комунальному підприємству передали 78% мощення прилеглої до будівлі території — 2491,7 кв. м.

  Нагадаємо, що у листопаді 2021 року у Калуші провели конкурс з вибору інвестора для будівництва автостанції на вул. Ринковій. До того, на початку 2021 року Калуська міська рада створила комунальне підприємство «Калуське підприємство автобусних станцій». Підприємство створили саме під проєкт з будівництва автостанції. За задумом, місто увійшло в цей проєкт землею, а інвестор мав збудувати автостанцію (для громади) з приміщеннями комерційного призначення (для себе).

  Переможцем інвестиційного конкурсу стало приватне підприємство «Старвбуд» з Калуша. На конкурсі ця компанія перемогла з пропозицією, за якою пропонувала збудувати одноповерхову споруду площею 1175 кв. метрів, у якій приблизно 16% приміщень автостанції мали перейти громаді, а 84% площ — у власність інвестора. У конкурсному проєкті також були сім платформ для посадки й висадки пасажирів, місця для стоянки автобусів та паркувальні місця для автомобілів, — все це також мав облаштувати інвестор.

 • До теми: В Івано-Франківську з наступного тижня здорожчає плата за проїзд у міському транспорті

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!