У Калуші засудили чоловіка, який викрав з магазину прасувальну дошку

 • Суд обмежив волю калушанину, який поцупив прасувальну дошку із крамниці.

  Калуський міськрайонний суд завершив розгляд кримінальної справи про обвинувачення місцевого мешканця, який раніше був судимий за вчинення корисливих злочинів та повторно вчинив новий корисливий злочин, пише “Галицький кореспондент“.

  Згідно з матеріалами справи в січні цього року чоловік перебував у крамниці промислових товарів, де побачив прасувальну дошку. Він скористався тим, що за його діями ніхто не спостерігає, та таємно викрав прасувальну дошку вартістю 369 грн.

  З викраденою дошкою обвинувачений пройшов касову зону, не розплатившись за товар, та покинув приміщення крамниці.

  У судовому засіданні чоловік свою вину у вчиненні злочину визнав повністю та пояснив, що взяв дошку для власних потреб. Кається за вчинене, просив при призначенні покарання врахувати поганий стан його здоров’я.

  При призначенні покарання суд врахував, що обвинувачений характеризується негативно, раніше притягався до адміністративної та кримінальної відповідальності, місця роботи не має, завдану матеріальну шкоду не відшкодував, повторно вчинив злочини проти власності, що вказує на відсутність у нього критичної оцінки своїх дій та його небажання вести законослухняний спосіб життя й дотримуватися загальноприйнятих правил поведінки.

 • Як наслідок суд виніс вердикт, яким засудив обвинуваченого до одного року обмеження волі.

  До теми: на Прикарпатті судитимуть підрядника, який привласнив майже три мільйони гривень, за ремонт доріг

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!