У Калуші засудили юнака через бійку на дискотеці

 •  
  Калуський міськрайонний суд розглянув кримінальну справу про обвинувачення неповнолітнього у вчиненні хуліганства групою осіб.
   
  Згідно з матеріалами справи у січні цього року обвинувачений зі своїми товаришами перебував у розважальному закладі міста Калуша.
   
  Про це повідомляє Калуський міськрайонний суд, пише  “Галицький кореспондент”.
   
  Побачивши на танцювальному полі молодих людей, хлопці розпочали конфлікт з ними, який переріс в шарпанину. Протиправні дії були помічені охоронцями закладу та для припинення конфлікту вони почали докладати зусилля з метою припинення бійки.
   
  Проте обвинувачений спільно з іншою особою, матеріали щодо якої виділені в окреме провадження, продовжили хуліганські дії та спричинили одному потерпілому тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому кісток носа із зміщенням уламків, та синців і саден в різних ділянках тіла, а іншому потерпілому спричинено тілесні ушкодження у вигляді синців та саден в ділянці голови, садна та крововиливу в слизову оболонку верхньої губи.
   
  В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся за вчинене. Законний представник неповнолітнього обвинуваченого просила суд суворо сина не карати.
  Захисник обвинуваченого у судовому засіданні просила звільнити її підзахисного від кримінальної відповідальності, враховуючи його позитивні характеристики.
   
  Потерпілі просили суд суворо обвинуваченого не карати.
   
  Прокурор у судовому засіданні просила визнати обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України та призначити йому покарання у вигляді одного року позбавлення волі. На підставі ст. 104 КК України, звільнити його від покарання із випробовуванням, встановивши іспитовий строк – 1 рік.
   
  За дорученням суду, уповноваженим представником органу пробації, була складена досудова доповідь відносно обвинуваченого. Відповідно до положень законодавства, суд враховує зміст досудової доповіді в частині інформації, що характеризує обвинуваченого, а також для прийняття судового рішення про міру покарання.
   
  Зі змісту досудової доповіді зазначається, що виправлення обвинуваченого можливе без позбавлення або обмеження волі на певний строк, а також хлопець не становить високої небезпеки для суспільства. На думку органу пробації виконання покарання у громаді можливе за умови здійснення нагляду та застосування соціально-виховних заходів, що необхідні для виправлення та запобігання вчиненню повторних кримінальних правопорушень.
   
  Таким чином, суд прийшов до висновків, що неповнолітньому обвинуваченому слід призначити покарання у вигляді позбавлення волі на певний строк. А також звільнити його від покарання з випробуванням, встановивши обмеження, передбачені законом.
   
  Як наслідок, суд призначив юнаку покарання у вигляді 1 року позбавлення волі та звільнив його від відбування покарання з випробуванням 1 рік.

  Читайте також: На Прикарпатті суд заборонив чоловікові відвідувати кафе та ресторани

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!