У Калуші журналістка презентувала власні книги

 • Дарія Ониськів презентувала свої роботи.
   
  Вчора, 9 серпня, у Калуській центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка відбулася презентація видання калуської журналістки Дарії Ониськів «сИлянка щодення мого…» та біографічно-бібліографічного довідника «Ониськів Дарія – журналістка і краєзнавиця», пише «Галицький кореспондент» посилаючись на міського голову Калуша Андрія Найду.
   
  Обидва ці видання були приурочені до 55-ліття з дня уродин і 20-річчя журналістської діяльності калуської журналістки, членкині Національної спілки краєзнавців України Дарії Ониськів.
   
  Дарія Мельник – співупорядниця церковного календаря «Петранці – 410 років», співавторка книги «Пісні бойківського села Петранка» (2013 р.), авторка книг «Церква у Петранці: історія і сучасність» (2017 р.) і «Ярослав Дякон: тернова доля галицького інтелігента» (2019 р.).
   
  Презентована книга «сИлянка щодення мого…» – це рядки невигаданих історій, статей, інтерв`ю, наукових досліджень, над якими працювала Дарія Ониськів упродовж 20 років журналістської служби. Книга вийшла частково за кошти з міського бюджету за підтримки комісії книговиданню місцевих авторів міста Калуша.
   
  Друге видання, яке було представлене на заході – біографічно-бібліографічний довідник «Ониськів Дарія – журналістка і краєзнавиця». У цій книзі подано біографічні відомості Дарії Ониськів (Мельник), перелік історико-краєзнавчих видань і анотацій до них, науково-популярних статей, краєзнавчі матеріали, газетні статті, участь у науково-практичних конференціях, форумах, презентаціях, культурно-просвітніх заходах, висвітлення її діяльності в періодиці. Це видання адресоване краєзнавцям, етнографам, вчителям, бібліотекарям, учням, студентам.
   
  Кожен на заході мав змогу придбати книги з автографом авторки, кошти з яких будуть передані на потреби ЗСУ.
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!