У Калуші зменшили премії меру та міськраді

Днями на засіданні сесії Калуської міської ради депутати внесли зміни до програми розвитку місцевого самоврядування на 2020-2022 роки.

Нагадаємо, програму затвердили наприкінці минулого року з обсягом фінансування майже 29 млн гривень, у тому числі понад 8,8 млн гривень у поточному році.

Як йшлося на сесії, у зв’язку із запровадженням карантину вийшла економія. Тож у цілому фінансування програми у 2020 році зменшили на 450 тисяч гривень, інформують “Вікна”.

Зокрема, зекономили на таких статтях запланованих видатків, як «Підтримка розвитку громадянського суспільства (діяльність неурядових громадських організацій, релігійних благодійних фондів та творчих колективів)» — фінансування зменшили на 50 тисяч гривень; «Навчання депутатів та посадових осіб виконавчих органів міської ради на курсах, семінарах та їх стажування, а також участь посадових осіб міської ради, активістів територіальної громади в форумах, конференціях з питань, що відносяться до місцевого самоврядування» — зменшили на 20 тисяч гривень.

Найбільшу суму зекономили на преміях міського голови та міської ради — 380 тисяч гривень, фінансування зменшили з 700 до 320 тисяч гривень.

Нагадаємо, що премії міського голови і міської ради, як правило, виплачують до свят. 

До теми: Володимир Зеленський пояснив, куди підуть гроші МВФ

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!