У Калуській ОТГ на карантин закрили всі заклади освіти

Оскільки рівень захворюваності на ГРВІ (гостру респіраторну вірусну інфекцію) серед дітей у закладах загальної середньої освіти Калуської об’єднаної територіальної громади перейшов епідемічний поріг, то там вирішили тимчасово призупинити навчальний процес також у музичній та спортивних школах.

Рішення, про призупинення навчального процесу з 4-го по 16 лютого у всіх шкільних та позашкільних закладах Калуської ОТГ, сьогодні, 3 лютого, прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає “Калуш ФМ”.

За словами начальника управління освіти Ірини Люклян, до 16 лютого включно продовжили карантин і в тих закладах, де він розпочався ще минулого тижня. Відновити навчальний процес планують з 17 лютого.

Також комісія рекомендувала обмежити всі культурно-мистецькі заходи в період карантину.

Нагадаємо, що минулого тижня в Калуші призупинили навчання в одинадцятій школі, а також у Кропивницькій та Сівко-Калуській гімназіях. Сьогодні, 3 лютого, навчання також призупинили у Калуській гімназії, третій, шостій і сьомій школах та Студінській гімназії Калуської ОТГ. 

Крім того, декілька навчальних закладів закрили на карантин на Тлумаччині.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!