У калуській поліклініці зробили окремий вхід для людей з підвищеною температурою

  • Днями у Калуші відбулось засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Заступник головного лікарня з медичної роботи Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Богдан Семаньків розповів про режим роботи закладу в умовах карантину.

    За його словами, потоки пацієнтів там розмежовують таким чином: на вході чергує медпрацівник, який заміряє відвідувачам температуру. У кого вона підвищена заходить через окремий вхід.  Для людей, які прийшли зробити рентген також є окремий вхід, інформують “Вікна”.

    Заступник головного лікарня з медичної роботи Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Богдан Семаньків також акцентував на тому, що зараз у поліклініці не проводять планових медичних оглядів. Попри це, сюди все ж звертаються калушани, які раніше записалися у чергу на комп’ютерну томографію, ультразвукове дослідження тощо. Їх просять зайвий раз у поліклініку не звертатися, а обстеження планувати вже після завершення карантину.

    Засобами захисту і дезінфекції, як повідомив Богдан Семаньків, поліклініка забезпечена як ніколи.

  • Нагадаємо, що в Яремче медики терапевтичного відділення 14 днів не виходитимуть з лікарні

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!