У Калуській районній раді з другого разу проголосували за бюджет

 • Вчора, 22 серпня, відбулося друге пленарне засідання 17 сесії Калуської районної ради.

  Пленарне засідання цієї сесії розпочали ще 5 липня, однак під час розгляду 15 питань тоді було прийнято рішення лише з трьох. 2 серпня чергове засідання не відбулося через відсутність кворуму депутатів.

  Сьогоднішнє засідання було набагато продуктивнішим. Правда, після другої спроби. Адже зранку, на початку засідання,  не було знайдено компромісу для прийняття рішень. Тож депутати пішли на перерву.

  Згодом депутати районної ради повернулися до розгляду всіх питань, які ставали каменем спотикання на попередньому засіданні сесії. Цього разу депутати внесли зміни та доповнення в районний бюджет, проголосували за звіт про виконання бюджету за квартал і І півріччя 2018 року.

  Як і попереднього разу, чимало дискусій виникло під час розгляду питання «Про передачу видатків на виконання повноважень між Калуською районною та Новицькою, Тужилівською і Сівко-Калуською сільськими радами у 2019 році», однак депутати таки проголосували більшістю голосів «за».

 • Кілька питань стосувалися звернень, одне з них – про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні. Усі звернення прийнято на пленарному засіданні сесії районної ради.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!