У Калуському районі розчищають русло Чечви і споруджують дамбу

 • На Чечвинському водосховищі ТОВ «Карпатнафтохім», розташованому між селом Нижній Струтинь і урочищем Підмонастир колишнього Рожнятівського району відновили роботи.

  Тут розчищають верхів’я русла річки Чечва від відкладів, нанесених з гір, будують технологічну дорогу водосховища та на прохання громади села споруджують від його боку нову дамбу для більш надійного захисту земель і будівель від ймовірних затоплень під час повеней чи паводків, повідомляють в пресслужбі “Карпатнафтохіму”.

  “Ці великі за обсягом роботи, – розповідає начальник управління забезпечення виробництв ТОВ «Карпатнафтохім» Володимир Шевчук, – були розпочаті на Чечвинському водосховищі ще в лютому й тривали до початку нерестового періоду – 1 квітня. Після перерви, викликаної нерестом риби, підрядник зараз продовжує виконувати взяті на себе зобов’язання. Спеціалісти із своєю спецтехнікою знову запрацювали на водосховищі з 22 червня”

  За словами начальника відділу з ремонту будівель, споруд і промислових об’єктів ТОВ «Карпатнафтохім» Володимира Стефанюка, для розчищення верхів’я водосховища від так званих породних підпор (острівків) та до виконання будівельних робіт задіяно чимало одиниць спеціальної техніки.

  “Працюють три екскаватори, чотири самоскиди вантажопідйомністю по 12,5 тонни та чотири самоскиди вантажопідйомністю по 22 тонни, потужні ковшовий навантажувач і бульдозер. Всі вибрані з води відкладення використано для підсипки дамби на правому березі завдовжки 340 метрів, будівництва майже півкілометрової дамби з боку села Нижній Струтинь та для прокладення дороги від нашої дамби до гідровідвалу. Маючи з’єднання з гідровідвалом, у подальшій перспективі можна буде туди вивозити і складувати різні породні відкладення, що вибиратимуться з верхів’я ріки”, – каже Володимир Стефанюк.

  Читайте також: На Бистриці ліквідують яму, в якій могли втопитися двоє дітей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!