У Калуському районі зросла кількість дітей з особливими освітніми потребами

  • Цього тижня Калуська районна рада заслухала звіт про роботу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Калуської районної ради» за 2018-2019 роки.

    Цей комунальний заклад районна рада утворила в квітні 2018 року, однак повноцінно він розпочав свою діяльність лише з березня поточного року. Як розповіли, проти минулого року у Калуському районі суттєво зросла кількість дітей з особливими освітніми потребами, інформують “Вікна”

    Станом на 2019 рік у Калуському районі є 99 таких дітей, зокрема 43 – проживають у об’єднаних територіальних громадах. Так, якщо торік в Новицькій ОТГ було 13 дітей з особливими освітніми потребами, то цього року їх є 18, у Верхнянській ОТГ було 8, а цього року вже 13, у Войнилівській ОТГ було 7, тепер 12. Найбільш поширеними нозологіями серед дітей з особливими потребами у Калуському районі є складні порушення розвитку (25 дітей), затримка психічного розвитку (19) та порушення інтелекту (18).

    Відповідно до отриманих висновків інклюзивно-ресурсного центру для 34-ох дітей з особливими освітніми потребами організовано інклюзивне навчання, 41 дитина здобуває освіту індивідуально. Решту – навчаються у спеціальних школах-інтернатах, навчально-реабілітаційних центрах та в логопедичній групі Калуського ДНЗ «Червона шапочка».

    Читайте також:  У Надвірнянському районі “швидка” не змогла доїхати до породіллі

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!