У калуському ЦНАПі з’явиться ще один адміністратор

Вчора, 28 грудня, на сесії Калуської міської ради депутати внесли зміни до штатної чисельності апарату ради і виконавчого комітету. А саме — збільшили її на ще одну посаду.

Вона знадобилася для міського Центру надання адміністративних послуг. Тут встановили другий апарат для виготовлення ID-карток та біометричних закордонних паспортів, а з нового року з’явиться ще один адміністратор, інформують “Вікна”.

Депутат міськради Ольга Єланіна з приводу чергового збільшення кількості посад у структурах влади зазначила, що  їх вже й так багато, тож, можна було  б не добирати нових людей на нові посади, а провести реорганізацію. Позицію депутата вислухали, але реакції на неї не було жодної.

Нагадаємо, першу станцію буkо придбано у 2016 році за суму близько 264 тис. гривень. У програмі на поточний рік для матеріально-технічного забезпечення ЦНАПу вже було передбачено 581 тис. гривень. З них 146 тис. гривень було витрачено на спецзв’язок, 260 тис. гривень заклали на придбання ще однієї станції.

Наступного року центр планує закупити чергову, вже третю за рахунком, станцію з виготовлення біометричних паспортів та ID-карток. Зараз черга на виготовлення закордонних біометричних паспортів заповнена до кінця травня наступного року.

Читайте також: У калуському ЦНАПі оперативніше видаватимуть паспорти

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!