У калуських школах продовжили карантин до 9 лютого

Сьогодні, 1 лютого, у Калуші розглядали питання потреби продовжування карантину в школах міста через захворюваність на грип та ГРВІ.

Як повідомила лікар-епідеміолог Зінаїда Ковбаснюк, за останній тиждень захворюваність на грип та ГРВІ зростала. За 25-31 січня в Калуші і Калуському районі на грип і ГРВІ захворіли 2014 осіб проти 1354 за попередній тиждень. Ріст становить 33%, – про це йдеться на сайті Вікна.

“За тиждень захворюваність школярів міста хоч незначно, однак зросла: з 267-ми до 294-х випадків”, – каже пані Зінаїда.

Прогноз медиків – вона залишиться високою і наступного тижня, тож, міській раді рекомендували продовжити вимушені канікули у школах.

Управління освіти через школи відслідковує рівень захворюваність дітей на гострі респіраторні вірусні інфекції, зокрема, класні керівники збирають інформацію від батьків учнів.

“Станом на 16.00 31 січня, лише в одному закладі – дев’ятій школі – захворюваність становить 16%. У всіх інших вона зберігається на рівні 20% і вище. Найвища – у сьомій (25%), восьмій (28%) і одинадцятій школі (30%)”, – розповідає начальник управління Ірина Люклян.

Жодних підстав для припинення карантину у Калуші поки що немає. Захворюваність на грип та ГРВІ залишається високою і зростає, тому призупинення навчання у загальноосвітніх закладах міста продовжили до 9 лютого.

Нагадаємо, Карантин у франківських школах триватиме до 8 лютого

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!