Боєць тероборони із Калуша похвалився чотирилапими, які «приєдналися» до лав наших захисників.
Виявилося, що народилися кошенята і цуценята в один день, пише “Галицький кореспондент”.
Відео оприлюднив Юрій Тимків, який до вторгнення рф працював у структурі управління економіки Калуської міської ради. Зараз він разом із побратимами боронить Україну.
Собаку автор відео називає пані Зосею. Їй облаштували «післяпологову палату» в картонній коробці. А сіренька кішечка сховала своє потомство у бліндажі.
Читайте також: Побили і замінували в ямі зі сміттям: волонтери збирають гроші для собаки, над яким познущалися окупанти
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/08/297380298_581202230316426_4666490132777085297_n_Moment-692x1230.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/08/koshenyatka-2_Moment-1.jpg)