У Катедрі виставили чудотворну ікону Гваделупської Богородиці

 • Сьогодні, 12 грудня, в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, що в Івано-Франківську, виставили до привселюдного почитання копію чудотворної ікони Гваделупської Богородиці.

  Про це йдеться на сторінці Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

  За сприяння чоловічої спільноти «Лицарі Колумба» цей нерукотворний образ зможуть побачити всі охочі та занести свої молитви до Пресвятої Богородиці.

  За словами духівника спільноти прот. Віталія Федуна, ця ікона по-особливому близька для чоловічої спільноти «Лицарів Колумба», тому що є покровителькою Ордену.

  «Ікона Гваделупської Богородиці є покровителькою «Лицарів Колумба» в усьому світі. Сьогодні, 12 грудня, є саме тим днем, в якому ми вшановуємо цю ікону, оскільки рівно 490 років тому Богородиця в період з 9 по 12 грудня чотири рази являлася селянинові-індіанцеві Хуану Дієґо Куаухтлатоатцину», – розповів священнослужитель.

  Він також пояснив, що при всіх парафіях, де існують Ради спільноти «Лицарів Колумба», ця ікона виставляється до почитання.

  «Саме тому сьогодні ми в нашому соборі також виставили її для привселюдного почитання і молитов. Основним наміром наших молитов є припинення пандемії коронавірусу», – наголосив о. Віталій.

 • Сьогодні, з нагоди 10-ліття створення Івано-Франківської Митрополії, в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового проведуть нічні чування.

  В програмі – Вечірня з Литією, духовні розважання Архієрея, вервиця, молебень до священномучеників Станиславівських, благословення мощами. Очолить моління Єпарх Чернівецький Владика Йосафат Мощич. Початок о 18:0

  До теми: як ікони зцілюють: історії прикарпатських образів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!