«У казки на гостинах»: У Франківську дітям показали театралізовану літературну виставу

Ще одним захоплюючим дійством фестивалю-презентації сучасної друкованої продукції «Сторінками української книги» стала театралізована літературна вистава для дітей «У казки на гостинах».

Разом з тим її учасники та відвідувачі виставки мали нагоду ознайомитись із дитячим журналом «Дзвіночок» та книгою головного редактора журналу, лауреата Міжнародної та Національної премій ім. Нитченка та Пчілки Лесі Пилип’юк-Диркавець «Казочки-перлинки» й «Котик зорі рахував», повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

«Кажуть, що сьогодні діти не люблять читати та нові технології зваблюють їх. Насправді це не так. Сьогоднішня презентація українських дитячих книжок, української дитячої періодики засвідчує про те, що діти насправді люблять та хочуть читати. Річ у тім, що письменникам і тим, хто працює в царині українського слова, необхідно писати для дитячих сердець», – зауважила Леся Пилип’юк-Диркавець.

Захід супроводжувався конкурсами, під час яких діти читали вірші. Найактивніші учасники отримали призи – цікаві дитячі книжки. Заохочувальними призами також були відзначені й маленькі актори, які виконували ролі у виставі «У казки на гостинах».

Нагадаємо, що 9 листопада в Івано-Франківську стартувала дводенна виставка-презентація друкованої продукції.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!