У кількох медичних закладах Франківська продовжують ремонтні роботи

 • Днями міський голова Руслан Марцінків разом зі своїм заступником Олександром Левицьким та керівницею міського управління охорони здоров’я Марією Бойко оглянули стан міської поліклініки №4, №5 та міської дитячої лікарні.

  «Ми зосереджуємо увагу на двох речах: по-перше, це купівля нового сучасного обладнання для лікувальних закладів, а по-друге, ремонт палат, кабінетів та цілих відділень. Всього одночасно зробити неможливо, але крок за кроком продовжуємо масштабне оновлення. Цей об’їзд покликаний побачити перспективу робіт, що потрібно здійснити далі. Багато ще попереду і ми готові вкладати в медицину значні кошти, зокрема це стосується дитячої медицини. Маємо чималі плани щодо пологового будинку і дитячої лікарні», – зауважив Руслан Марцінків.

  У поліклініці №5, яку передали у власність громади буквально минулого року, розпочали ремонтні роботи першої необхідності: часткова заміна вікон, ремонт палат денного стаціонару, вже реконструювали дах. Особливістю цієї поліклініки стане єдиний у місті мамограф. Запрацює він приблизно восени і кожна мешканка міста зможе безкоштовно пройти вкрай необхідну діагностику.

  У поліклініці №4 минулого року капітально відремонтували фізіологічний кабінет та закупили нове обладнання, проте планують й далі оновлювати устаткування, зокрема придбати датчики для УЗД та лазеротерапію. На часі – ремонт кабінету окуліста, часткова заміна вікон та ремонт туалету з пристосуванням для людей з особливими потребами.

  Що стосується дитячої лікарні, тут триває капітальний ремонт соматичного відділення, наразі працюють над харчоблоком та маніпуляційною. А минулого року тут зробили капітальний ремонт рентгенкабінету та придбали новий рентген. У планах – ремонт першого й підвального поверхів та грудного відділення, де лікуються найменші пацієнти.

  Усі керівники медичних закладів відзначають, що й справді цього року фінансування їхніх установ зросло в рази. Якщо все так і продовжиться, зізнаються вони, зможуть нарешті здійснити плани, які вже давно є нагальними.

  Нагадаємо, На базі опікового відділення обласної клінічної лікарні працюватиме тренінговий центр 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!