У Коломийській громаді встановили фотопастки, щоб бачити хто створює стихійні сміттєзвалища

 • На дамбі біля Стрітенського моста у Воскресінцях працівники муніципальної інспекції кілька разів за місяць фіксували створення стихійних сміттєзвалищ.

  Тому тут вирішили встановити фотопастки, щоб бачити, хто створює стихійні сміттєзвалища. Про це повідомляє Коломийська міська рада, пише “Галицький кореспондент“.

  Зазначається, що два тижні тому завдяки жителям громади, які звернулися на цілодобову гарячу лінію міської ради, вдалось покарати чергового порушника. І буквально днями тут знову хтось викинув будівельні відходи.

  “На жаль, серед нас є безвідповідальні люди, які залишають сміття у лісах та по берегах водойм і не вважають за потрібне укласти договір на вивезення твердих побутових відходів. Тож мусимо вживати жорсткіших заходів, аби надалі порушникам не вдавалося безкарно засмічувати прибережну зону. Для цього поблизу місць, де утворюються стихійні сміттєзвалища, встановлені фотопастки”, – зазначають у раді.

  Штраф за викидання відходів у невстановленому місці – від 340 до 1360 гривень, за засмічення прибережної смуги – від 850 до 1700 гривень. Для підприємств – від 1700 до 3400 гривень.

  Читайте також: Велика толока: Марцінків, чиновники та депутати прибиратимуть у місті й садитимуть дерева

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!